Dziś jest: Środa, 17-04-2024

Informacje

Narzędzia i usługi

Referendum gminne - wiatraki

Pismo Pana Krzysztofa Czarkowskiego, Przedstawiciela Stowarzyszenia Głos Chmielinka i Pełnomocnika Inicjatora Referendum, z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej nadesłanych przez niego materiałów.

  • 21-07-2015
  • przez Maciej Piechowiak

Załączniki

 
 
Zgodnie z zapowiedzią opublikowaną w materiale dotyczącym uruchomienia na stronie www.lwowek.com.pl zakładki poświęconej tematyce referendum gminnemu, publikujemy materiał nadesłany przez Pana Krzysztofa Czarkowskiego, reprezentującego Stowarzyszenie Głos Chmielinka, będącego zarazem Pełnomocnikiem Inicjatora Referendum Gminnego.
Przypominamy, że wszyscy zainteresowani, którzy chcą aktywnie wziąć udział w toczącej się dyskusji mogą przesyłać swoje materiały na adres e-mail. Zastrzegamy jednak, że opublikowane zostaną tylko te materiały, które będą podpisane przez ich autora i które nie będą zawierały treści obraźliwych i łamiących prawa drugiego człowieka.
Informujemy, że całkowitą odpowiedzialność za opublikowany poniżej materiał ponosi nadawca.
 
 
 
 
W nawiązaniu do możliwości publikacji w zakładce referendum gminne przesyłam materiały do publikacji.
1)Opracowanie tematyczne dla senatu kompleksowo omawia tematykę farm wiatrowych, wskazuje na jej plusy i minusy.
2)Natomiast komentarz merytoryczny opracowany przez grono uznanych naukowców, co prawda w odniesieniu do Dolnego Śląska, porusza  problem szeroko. Znaczna część uwag ma odniesieni również do sytuacji w gm Lwówek.

z poważaniem
Przedstawiciel Stowarzyszenia Głos Chmielinka,
Pełnomocnik Inicjatora Referendum
Krzysztof Czarkowski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją